Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Bezpłatny audyt regulaminu sklepu internetowego

Główna Fora Prawo eHandlu Regulamin sklepu internetowego Bezpłatny audyt regulaminu sklepu internetowego

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Wit 3 lata, 7 miesiące temu.

Przeglądają 13 wpisy - 1 przez 13 (z 13 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2159

  Audyt regulaminu sklepu

  Hej Wszystkim,

  przeklikuję się przez stronę tego serwisu i znalazłem możliwość bezpłatnego audytu regulaminu sklepu internetowego: http://centrumsprzedawcy.pl/sklep/prawo-dla-sklepu/audyt-prawny-regulaminu-sklepu/

  Przyznam, że warto skorzystać – w ciągu jeszcze tego samego dnia otrzymałem odpowiedź na pytanie czy w moim regulaminie są klauzule niedozwolone. Były dwie. Fajnie, że ktoś w końcu pomaga przedsiębiorcom :)

  #2168

  Grzegorz Hanaszko

  Faktycznie przydatna usługa, nie musisz podpisywać umów ani deklaracji o konieczności wykupienia czegoś po bezpłatnym audycie – dla mnie duży plus.

  Pozytywne jest też to, że przynajmniej na centrumsprzedawcy.pl działają bardzo i szybko i tak jak napisałeś dostaje się audyt już tego samego dnia, wiem bo też korzystałem z ich usług.

  #2271

  Misiek

  Czyli jeśli audyt nie wykaże nieprawidłowości w moim regulaminie to i tak nie muszę nic kupować? Jeśli tak, to super sprawa, aż dziw bierze, że komuś chce się to robić :)

  #2400

  Hajnrich

  No tak, tylko niestety w większości regulaminów znajdują się rzeczy nie w pełni legalne, lub wymagające poprawek, więc bardzo często taki darmowy audyt jest tak naprawdę wyceną. Naprawdę dużo osób ma niepoprawny regulamin, który trzeba przerabiać.

  #2504

  Nowicki

  No to fakt, zwłaszcza, że większość regulaminów jest kopiowanych, więc wystarczy, że tylko w jednym miejscu pojawi się błąd.
  Można jednak napisać samemu regulamin, opierając się na informacjach z internetu, a potem sprawdzić go za pomocą wspomnianej wyszukiwarki.
  To chyba najbardziej opłacalne postępowanie.

  #2590

  Mila

  Dla mnie to zawsze była czarna magia, dlatego nigdy nawet nie myślałam, żeby zabierać się do takich rzeczy sama :) Wole wydać parę złotych, ale w zamian mieć święty spokój i gwarancję, że wszystko jest ok.

  #2606

  PAKO

  Jest to jakieś rozwiązanie, gdyby większość sprzedawców tak myślała i nie brała się za rzeczy na których się nie zna, cały rynek ecommerce byłby o wiele lepszy.

  #2627

  Bartek

  Otrzymałem właśnie audyt mojego regulaminu i muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczony profesjonalizmem całej operacji.
  Wszystko przebiegło bardzo szybko, kontakt był bardzo miły i dostałem od razu wycenę poprawek.
  Szczerze polecam taki audyt! :)

  #2771

  Wit

  A możesz powiedzieć na ile takie poprawki zostały wycenione? Czy to raczej tajemnica handlowa :) ?

  #2811

  Bartek

  Rzeczy, które u mnie znaleziono były dość poważne, a poprawienie regulaminu wyceniono na 200 zł, więc nie tak tragicznie, a wszystko przebiegło naprawdę sprawnie, więc jestem zadowolony.

  #2841

  Wit

  To faktycznie nie tak źle, zwłaszcza jeśli audyt jest naprawdę bezpłatny. A orientowałeś się może ile kosztują takie usługi w innych serwisach, albo w kancelarii prawnej?

  #2881

  Karambol

  szczerze powiem, że nie za bardzo. Wiem, że poprawianie dokumentów przez kancelarię prawną na pewno byłoby o wiele droższe i nie zostałoby zrobione tak szybko. Inne serwisy pewnie mają podobne, albo trochę wyższe stawki.

  #2910

  Wit

  Ja się dowiedziałem, że w kancelarii prawnej w Warszawie sprawdzenie i poprawienie regulaminu może kosztować nawet 1500 zł! Nie wiem czy ktoś mnie robił w konia, ale w sumie to koszt porady prawnej, więc opłata może być naprawdę wysoka.

Przeglądają 13 wpisy - 1 przez 13 (z 13 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.