Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Co myślicie o czymś takim?

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Disco 3 lata, 1 miesiąc temu.

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2630

  Katarzyna

  Chciałabym się dowiedzieć, co myślicie na temat takiej oferty:
  http://centrumsprzedawcy.pl/sklep/reklama-sklepu-2/pomoc-przy-uruchomieniu-reklamy-google-adwords-dla-sklepu/

  Czy się opłaca, jest przydatne, albo może ktoś już z tego skorzystał?

  #2677

  Henryk

  Ja sam rozkręcałem moją reklamę w adwords i powiem szczerze, że zajęło mi to trochę czasu i byłem zadowolony z rezultatu, póki nie zleciłem prowadzenia tego profesjonalnej firmie. Wtedy dowiedziałem się, że tak naprawdę sporo rzeczy zrobiłem źle i można to było rozwiązać o wiele lepiej.

  #2732

  Kiełb

  No zgadza się, możesz się bawić hobbystyczne, ale największą korzyść osiąga się, jeśli pracuje nad tym specjalista.

  #2759

  Łukasz Kata

  Ja korzystałem i muszę powiedzieć, że to naprawdę spora pomoc. Koszt nieduży, a można sobie oszczędzić naprawdę dużo roboty z odpalaniem reklamy i uczeniu się obsługi.

  #2783

  Walter

  Ja co prawda nie korzystałem z takiej usługi, bo mogłem liczyć na pomoc specjalisty – znajomego, który pokazał mi co i jak. Też muszę powiedzieć, że samemu byłoby to raczej trudne do ogarnięcia, dlatego jeśli taka oferta jest sensowna, to warto w nią zainwestować.

  #2818

  Nikodem

  Z tego co wiem (znajomy korzystał) to jest całkiem sensowna i pozwala od razu na rozpoczęcie fajnej, nośnej kampanii, która przynosi w stosunkowo szybkim czasie zyski.

  #2839

  Benek

  Mnie odpowiada jednorazowa opłata za usługę. Potem można oczywiście dokupić usługi jeśli się nie czujemy odpowiednio mocni, ale generalnie można szybko wystartować i samemu pociągnąć dalej kampanię.

  #2916

  Daniel

  A ja uważam, że wyrzucanie pieniędzy na takie coś raczej nie ma sensu, lepiej trochę poczytać albo zrobić jakiś kurs i odpalić wszystko samemu. Wtedy będziemy najlepiej przygotowani do samodzielnego działania, bez konieczności współpracowania z osobami trzecimi.

  #2944

  Disco

  Tylko że takie domowe zdobywanie wiedzy raczej nie przyniesie dobrych efektów, bo reklama google wymaga jednak specjalistycznej wiedzy i owszem, niektórzy mogą ją zdobyć przez jakieś kursy czy książki, ale zdecydowana większość będzie z tym miała spory problem.

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.