Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Czy jest lepsze narzędzie niż Google Analytics do statystyk sklepu?

Główna Fora Statystyki sklepu Czy jest lepsze narzędzie niż Google Analytics do statystyk sklepu?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Bartek Lakos 3 lata, 1 miesiąc temu.

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #979

  Karolina D

  Korzystam z Google Analytics, mam wpięte kody ecommerce ale zastanawiam się, czy jest coś lepszego jeszcze na rynku niż Google Analytics. Znacie coś?

  #994

  Bartek Lakos

  Google Analytics jest chyba najbardziej zaawansowanym narzędziem, w połączeniu z wtyczką ecommerce jest naprawdę super. Trzeba jednak znać się na tym narzędziu, bo obsługa a zwłaszcza interpretacja i wyciąganie wniosków jest jeszcze trudniejsza. Są jednak różne poradniki i blogi, które pomagają w tym. Pomoc Google jest też dość mocno rozbudowana.

  Zawsze możesz zapytać też specjalisty od Google Analytics.

  #1856

  Patera zawodowiec

  Google Analytics jest zdecydowanie najlepsze. Nic nie da Ci lepszego wglądu w bieżące statystyki i bardziej miarodajnych informacji. Inne narzędzia pewnie też istnieją, ale po co się nimi zajmować, skoro ma się coś tak profesjonalnego i wszechstronnego?

  #2206

  Disco

  To prawda, że raczej ciężko jest znaleźć coś, co będzie chociaż w połowie tak sprawne jak google analytics – a to za sprawą monopolu w każdym tego słowa znaczenia na rynku potentata jakim jest google.

  #2335

  Działający

  A ja bym najpierw zapytał jakie statystyki masz na myśli? Czy chodzi Ci o ogólną liczbę odsłon, przekierowania, stosunek zakupów do wejść z poszczególnych stron? Można podczepić programy badające konkretne statystyki, które będą wygodniejsze i szybsze niż Google Analytics.

  #2860

  Karolina

  No tak, tylko wtedy jeśli nagle zainteresuje nas coś jeszcze, to co wtedy? Rzadko kiedy jest tak, że wystarczy nam jeden typ statystyk, a google an jednak zapewnia kompleksowe dane.

  #2917

  Henryk

  Bo ja wiem, jeśli potrzebujemy akurat jednej informacji, to raczej inne nie będą przydatne. Jednak nie ma chyba sensu pakować się w rzeczy, które z powodzeniem można zastąpić narzędziem do Google.

  #2943

  Bartek Lakos

  W systemie, gdzie 90 użytkowników używa google, tylko ono jest w stanie zapewnić najlepsze i najpełniejsze statystyki, więc raczej nie ma sensu korzystać z innych rozwiązań.

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.