Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

galerie zdjęć allegro

Główna Fora Sprzedaż na Allegro galerie zdjęć allegro

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  MaciejKrólikowski 1 rok, 6 miesiące temu.

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #39278

  herself

  na wstępie – wiem ile jest superaśnych galerii zdjęć na allegro za darmo, jednak niestety nadal nie znalazłam tej, która by spełniała moje oczekiwania. Obecnie korzystam z aukcjonera ale szukam czegoś lepszego, bo jednak są tam błędy, które dla mnie są nieakceptowalne. wydaje mi się dziwne, że wszystkie ogólnie rozreklamowane produkty są albo na bazie tych sprzed kilku lat kiedy był boom allegro albo jedynie aktualizowane, nie ma nic innowacyjnego. czemu tak się dzieje?

  #40880

  Fuks

  Ponieważ tak rozwinięte platformy jak przytaczany aukcjoner zajmują sporą część rynku. Wydaje mi się, że to zniechęca twórców choć nie powinno tak być. Jest kilka nowych rozwiązań zasługujących na uwagę, a to nie ujmuje im w żaden sposobób z fukcjonalności tylko właśnie obliguje do działania na najwyższych obrotach. Takim od podstaw stworzonym programem który mi przypadł do gustu jest sellbooster, bo ma o wiele więcej możliwości konfiguracji a nie oszukujmy się – wygląd aukcji jest kluczowy w momencie decydowania o kupnie przedmiotu, bo klient chce mieć zaufanie do sprzedawcy. Aukcjoner jest w porządku, bo też z niego korzystałem, ale sell jest po prostu lepszy. Cenowo zresztą nie wywołuje ataku paniki, bo to jakieś groszowe dosłownie miesięcznie płatności.

  #42423

  przejściedrugąstronąulicy

  SELLBOOSTER? tego nie brałem ale od nich miałemn już coś i dają radę chłopaki tam ktoś z dobrą głową siedzi. zintegrowali mi przesyłki kurierskie na mojej stronce (o dziwo nie kazali zmieniać oprogramowania) i całkiem sensownie to wygląda w praktyce zwłaszcza że obniżyło mi koszty wysyłki o połowę prrawie..

  #43355

  MaciejKrólikowski

  Jak wyszukać tą integrację wysyłek kurierskich? Bo się nad czymś takim zastanawiam. Miałem nieprzyjemność rozmówić się z kurierem dotychczasowym bo słuchajcie – nie mieszkam najbliżej więc im się nie opłaca!!! Kręcenie nosem na klienta – czegoś takiego jeszcze świat nie widział!!!

  #44658

  MaciejKrólikowski

  To jeszcze się upewnie, poza wykupieniem oferty specjalnej przy której muszę mieć abonament innej usługi to za to NIC nie płacę poza paczkę???

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.