Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Jak długo trwa wasza kampania

Główna Fora Reklama i marketing sklepu Reklama na Facebooku Jak długo trwa wasza kampania

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Miron 3 lata, 7 miesiące temu.

Przeglądają 12 wpisy - 1 przez 12 (z 12 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2498

  Krzyś

  Jaki preferujecie styl kampanii na facebooku, raczej krótkotrwałe z dużymi kosztami, czy bardziej rozłożone w czasie?

  #2560

  Kuba

  Podobno im dłużej tym lepiej :) Ja staram się działać około tygodnia, potem przerwa i znowu tydzień. Wiadomo, różnie to bywa, ale staram się to robić możliwie regularnie.

  #2569

  Witold Potraszko

  Ważna jest regularność i robienie przerw, żeby klient się nie przyzwyczaił do naszych reklam, a jednocześnie żeby zawsze o nich pamiętał. Warto mieć różne wersje danej reklamy i umieszczać je zamiennie.

  #2612

  Piernikusss

  Ja staram się robić kampanie krótkie, ale za to bardzo intensywne. Najlepiej byłoby reklamować się cały czas, ale to się wiąże z kosztami, które mogą przewyższyć potencjalne zyski, więc trzeba dobrze kalkulować.

  #2621

  Michał Wojtko

  Reklama monotonna, która jest aktywna cały czas w tym samym formacie jest mało opłacalna, bo duża część potencjalnych klientów przestaje na nią reagować i uznaje ją po prostu za spam.

  #2680

  Benek

  Chyba, że taka reklama dociera do coraz nowych odbiorców. Można zmienić samą reklamę, albo grupy docelowe, do których jest kierowana, wtedy zwiększamy szansę na pozytywny odbiór.

  #2735

  Darek

  Co nie zmienia faktu, że często jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto i raczej nie wpływa na zwiększenie zakupów w sklepie internetowym.

  #2780

  Marek

  No to akurat jest trudne do ocenienia. Tak naprawdę jednemu może się kampania udać, nawet jeśli będzie kiepsko zrobiona i bez większego sensu.

  #2820

  Waldeka

  Hm, to raczej się nie zdarza, bo o tym, czy kampania jest dobrze zrobiona świadczy oddźwięk jaki wywołuje wśród kupujących. Nikt nie powiedział, że kampania tworzona przez specjalistów będzie miała naprawdę dobry efekt. Tyle tylko, że raczej nie zdarza się, żeby laik mógł zrobić coś naprawdę sensownego.

  #2838

  Pentagon

  No właśnie, zwiększenie sprzedaży jest podstawowym wyznacznikiem skuteczności takiej kampanii. Kiepskie to może być coś, co mimo dużego zaangażowania środków nie przynosi odpowiedniego efektu.

  #2882

  Mila

  Moje kampanie zwykle są ciągłe, tylko czasami np. przed świętami podwyższam budżet na kilka dni, żeby nałapać więcej wejść.

  #2911

  Miron

  Tylko że sporo osób tak robi, więc i koszty są większe. Ja wole czekać aż będzie dobra cena i dopiero wtedy rozkręcać kampanię i wydaje mi się, że rezultaty mam niezłe :)

Przeglądają 12 wpisy - 1 przez 12 (z 12 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.