Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Jak kontrolować dostawcę (dropshipping)?

Główna Fora Dropshipping Jak kontrolować dostawcę (dropshipping)?

Otagowane: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  MarekA 2 lata, 10 miesiące temu.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #1971

  Magdalena

  Witam,

  szukam skutecznego sposobu na współpracę z dostawcą w modelu dropshipping, najlepiej w postaci jakiegoś programu, który będzie na bieżąco wyświetlał informacje na temat dostępność i będzie sprzężony ze sklepem. Znacie coś takiego? Może jestem trochę nieprofesjonalna, ale na razie kontaktuję się z dostawcą tradycyjnie, tzn. przez telefon i maile i już mnie to męczy trochę.

  #1976

  Andrzej Jaworski

  Z tego co piszesz masz jakiś dziwny układ z hurtownią – zwykle to właśnie one oferują programy do zarządzania dostawami. Jeśli kontaktujesz się mailowo i telefonicznie to pewnie współpracujesz z jakimś sklepem albo bardzo małą hurtownią?

  #2004

  Magdalena

  No zgadza się, współpracuję z lokalnym producentem, który jednocześnie jest moim dostawcą. Tak jak napisałam, póki co komunikujemy się tradycyjnie, ale chciałabym to jakoś zautomatyzować i dlatego szukam jakiegoś programu.

  #2262

  Ga ś

  Jeśli masz bezpośredni kontakt z dostawcą to chyba nie ma większego sensu inwestować w prowadzenie jakiegoś programu. Póki co lepiej zostawić komunikację tradycyjną, a o konkretnych rozwiązaniach pomyśleć po zwiększeniu sprzedaży.

  #2403

  Karol Wojciechowski

  Zgadzam się, jeśli nie masz potrzeby to nie inwestuj w jakieś systemy. Wydasz sporo, a tak naprawdę okaże się, że oszczędność czasu jest znikoma. Naprawdę na mniejszą skalę nie opłaca się stosować takich rozwiązań.

  #6078

  MarekA
  Uzytkownik

  Programów dedykowanych raczej nie ma to stosunkowo nowa dziedzina, sprzedaż odbywa się przez różne platformy więc stworzenie takiego narzędzi było by dość kłopotliwe. Dobrze zorganizowana komunikacja przy sprzedaży rzędu 20 – 30 zamówień dziennie z powodzeniem wystarczy.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.