Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Jak wam się podobają zmiany na allegro?

Główna Fora Sprzedaż na Allegro Jak wam się podobają zmiany na allegro?

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Mikołaj 3 lata, 1 miesiąc temu.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 10 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2555

  Michał Kucharski

  Czy podoba wam się „nowe allegro” ? Z tego co wiem, to wszyscy raczej na nie narzekają, bo strona stała się mniej jasna i praktyczna.

  #2564

  Witold

  To prawda, allegro przyzwyczaiło swoich klientów do swojej strony przez kilka lat, a teraz zmienili układ. Póki co jest niejasny, ale wydaje mi się, że ludzie się w końcu przyzwyczają to tego.

  #2567

  Wacław

  Przekombinowali, ale może musieli czymś uzasadnić wysokie prowizje i coraz gorszą obsługę klientów? Moloch jaki się zrobił z allegro coraz mniej mi się podoba a zwłaszcza metody jakie stosują.

  #2615

  Boro

  Co tak, wszystko prawda tylko problem jest taki, że nie ma konkurencji w Polsce dla Allegro. Ok, część osób kupuje na Ebayu, ale umówmy się, że wszystkiego, co nas interesuje tam nie znajdziemy, a i nie każdy ma ochotę na przesyłkę z Niemiec czy UK.

  #2619

  Mikołaj

  Allegro zdecydowanie jest monopolistą, który wykorzystuje swoją pozycję, ale jednak nie ma co się dziwić, bo korzysta z niego najwięcej użytkowników, a co za tym idzie jest atrakcyjny zarówno dla sprzedających (duża baza klientów) jak i dla kupujących, którzy mają wybór a i konkurencja wymusza niskie ceny.

  #2682

  Cekol

  Dla mnie zmiany są pozytywne, głównie dlatego, że lepiej widać eksponowane przedmioty (czyli reklamowane). Dla mnie jako sprzedawcy (chociaż nie mam pozytywnego zdania o allegro) to bardzo pozytywne i pomaga zwiększyć sprzedaż.

  #2730

  PeKaMe

  tyle tylko, że to co jest fajne dla sprzedawcy nie do końca odpowiada większości kupujących. Według mnie cała strona główna zrobiła się chaotyczna i niejasna, za dużo nie niej treści.

  #2775

  Śledź

  Jak dla mnie, to kwestia przyzwyczajenia. Za pół roku nikt nie będzie pamiętał o starym allegro. Tak naprawdę zmiany są kłopotliwe, ale raczej dlatego, że wszyscy długo korzystali ze starego wyglądu.

  #2810

  Lubomierz

  Zgodzę się, że ludzie przejdą nad nowym wyglądem do porządku dziennego, ale raczej nie są to zmiany, które poszły w dobrą stronę. Ja mam problemy z szybkim znalezieniem czegoś np. wg kategorii.

  #2826

  Mikołaj

  Jak dla mnie, to nie istnieje problem z wyszukiwaniem, okno szukania jest większe i o wiele szybciej można przejść do interesujących nas produktów. A i propozycje, które są mi podsumowane na podstawie przeglądanych stron również są całkiem niezłe.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 10 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.