Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Jaki macie budżet na reklamy w facebooku?

Główna Fora Reklama i marketing sklepu Reklama na Facebooku Jaki macie budżet na reklamy w facebooku?

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Mikołaj 3 lata, 7 miesiące temu.

Przeglądają 11 wpisy - 1 przez 11 (z 11 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2273

  Dawid.K

  Ile przeznaczacie średnio miesięcznie na finansowanie kampanii reklamowych na facebooku?

  #2309

  Pablo

  Zależy od miesiąca, ja mam ustalony dzienny budżet 10 USD i około 0,20 za klik, ale jak już napisałem, to zależy od danego miesiąca, wolnych środków itp.

  #2320

  Gabriel

  No mnie na razie nie stać na jakąś konkretną kampanię, a wiadomo, że nie warto poświęcać mniejszych kwot, bo i tak nie będzie dobrego rezultatu. Planuję rozwiniętą promocję na facebooku, ale dopiero kiedy będę miał odpowiednie środki.

  #2397

  Jaromir

  Właściwie to założeniem reklamy na facebooku jest to, żeby przy mniejszych kwotach wydawać więcej na każdy link, dzięki czemu reklamy są o wiele bardziej dopasowane i wytargetowane, więc jest większy zysk z linkowania takich reklam.
  Jednak przy większym budżecie za reklamę mają one większy zasięg co jest konieczne do osiągnięcia wyższych dochodów.

  #2497

  Wit

  Z tym dopasowaniem też różnie bywa, chociaż trzeba się zgodzić, że czasami wyświetla mi się taka reklama, że nawet sam jestem zdziwiony trafnością :) Dlatego ja poświęcam ile mogę, czasami nawet kilka dobry stów miesięcznie.

  #2559

  Martyna

  W kwestii dopasowywania reklam,
  ostatnio mówiło się o sytuacji, kiedy nastolatka dostała ofertę reklamową na kobiet w ciąży, opartą na podstawie jej funkcjonowania w internecie (odwiedzane stront, przeglądane sklepy itp.)
  Okazało się, że faktycznie była w ciąży, o czym nie wiedzieli nawet jej rodzice.
  Internetu nikt nie oszuka!

  #2570

  Witold Potraszko

  O proszę, to dopiero niechciana reklama! :) Na szczęście w polskim prawie jest zapis, który chroni przed otrzymywaniem niezamawianej reklamy, więc nie musimy się raczej bać takich sytuacji, no i wiadomo – Ameryka :)

  #2614

  Enia

  Tylko że polskie prawo często mija się z rzeczywistością. Założę się, że dodatkowy produkt w przesyłce nie jest problemem 99% klientów, a reszta nie ma co robić po prostu.

  #2770

  Czadu

  Też mi się tak wydaje. Sytuacja, w której sprzedawca wysyłałby z premedytacją jakiś, powiedzmy, kompromitujący produkt raczej nie m iści mi się w głowie.

  #2918

  Bartek Lakos

  Tylko że nie chodzi o sytuacje, kiedy sprzedawca robi to z premedytacją, ale z dobrej woli, która jednak nam nie odpowiada. Pytanie tylko, czy takie rzeczy faktycznie można uznać za produkty reklamowe, czy raczej za niezgodność towaru z opisem.

  #2942

  Mikołaj

  Mnie to bardziej wygląda na niezgodność towaru z opisem, bo kupując konkretną rzecz wiemy co mamy dostać w przesyłce i każda nadprogramowy towar oznacza, że jest ona niezgodna z opisem, bo nie wyraziliśmy zgody na jej przesłanie.

Przeglądają 11 wpisy - 1 przez 11 (z 11 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.