Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Jakie biuro rachunkowe polecacie w Warszawie?

Główna Fora Księgowość sklepu internetowego Jakie biuro rachunkowe polecacie w Warszawie?

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Dawis 3 lata, 7 miesiące temu.

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2537

  Mirek

  Szukam biura rachunkowego, które będzie mi rozliczać faktury ze sklepu internetowego. Chodzi o to, żeby było tanie i porządne :) znacie jakieś godne polecenia?

  #2671

  Marta

  A nie wolisz skorzystać z usług jakiego wirtualnego biura i załatwiać sprawy internetowo? Takie usługi są zwykle o wiele tańsze niż tradycyjne biuro, a nie ustępują im w obsłudze finansów.

  #2673

  Mirek

  O właściwie to nie wiedziałem, że istnieje taka opcja w ogóle. A znasz może jakieś formy tego typu? Chciałbym poczytać ofertę, czy faktycznie jest to bardziej opłacalne niż tradycyjne biura rachunkowe.

  #2736

  benek

  Na pewno jest bardziej opłacalne niż tradycyjne biuro. Zobacz taką ofertę:
  http://centrumsprzedawcy.pl/kategoria/ksiegowosc-sklepu/
  Możesz sobie wybrać, jaka oferta odpowiada Ci najbardziej.

  #2760

  Mirek

  O, z tego co widzę można sobie wybrać jaką usługa odpowiada nam najbardziej i faktycznie, ceny są naprawdę znośne, jesteście pewni, że to całkowita oferta, a nie np. promocja na pierwszy miesiąc? Nie ma ukrytych opłat?

  #2812

  benek

  Ja korzystam już trzeci miesiąc i zapewniam, że nie płacę więcej niż jest to w pierwotnej ofercie (tylko dokupiłem sobie jeszcze fakturowanie, a chyba zdecyduję się na pełen zakres.

  #2866

  Mirek

  To ja chyba też się zdecyduje, bo faktycznie wydaje się to chyba najlepszą ofertą na rynku. Zwłaszcza jeśli się porówna niektóre usługi tradycyjnych biur rachunkowych.

  #2914

  Darek

  Zgadza się, chociaż normalne biura rachunkowe nie są dużo droższe, zależy w jakim mieście się działa i jakie są stawki. W stolicy na pewno jest drożej niż np. w Wałbrzychu.

  #2946

  Dawis

  No właśnie, że w Warszawie są naprawdę drogie, chociaż sporo mniejszych ma dość przystępne ceny. Sporo zależy też od tego, co ma wchodzić w skład usługi.

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.