Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Kto wam pisze opisy?

Główna Fora Opis produktu / copywriting Kto wam pisze opisy?

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Sobiesław Sokołowski 3 lata, 7 miesiące temu.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 10 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2679

  Mikołaj Burza

  Skąd bierzecie opisy produktów w swoich sklepach? Chodzi mi o to, czy kopiujecie je od producentów, zamawiacie w profesjonalnych firmach, czy zatrudniacie etatowych copywriterów? A może robicie to sami?

  #2731

  Henryk

  Ja staram się pisać sam, czasami tylko kopiuję. Ale podejrzewam, że jest to uzależnione od liczby produktów w sklepie i przy większej liczbie musiałbym kogoś zatrudnić do tego celu.

  #2757

  Waldeka

  Ja zawsze piszę opisy sam, tak żeby były możliwie najdokładniejsze. Dobry opis to więcej niż połowa sukcesu w sprzedaży produktu, a jeśli się doda do niego fajne zdjęcia, to można osiągnąć naprawdę wysoki poziom konwersji odwiedzających na kupujących.

  #2782

  Radosław K

  Zgadza się. Czasami szukając produktu na aukcjach albo w różnych sklepach widzę wszędzie te same, kopiowane opisy, które w ogóle nie przyciągają mojej uwagi. Ale jeśli pojawia się coś wyróżniającego, to najczęściej właśnie to kupuję.

  #2819

  Henryk

  Ja robię podobnie, chyba dlatego, że to świadczy o dużym profesjonalizmie sprzedawcy i zwykle gwarantuje, że cała transakcje przebiegnie bez problemów.

  #2823

  Witek

  Może nie tyle o profesjonalizmie, co na pewno o dużym zaangażowaniu, a taki sprzedawca zawsze jest lepiej postrzegany.
  Wracając do głównego tematu, ja chętnie zatrudnił bym dobrego copywritera, który pisałby mi opisy, ale problem jest taki, że bardzo trudno znaleźć osobę terminową i odpowiedzialną. A podobno tylu jest bezrobotnych humanistów…

  #2836

  Witek

  Zgadza się, ja współpracowałem z paroma osobami i zawsze ktoś nie dotrzymywał terminów, albo urywał się kontakt po prostu. Brakuje prawdziwych profesjonalistów w tej branży.

  #2883

  Heler

  Też miałem taki problem, zwykle najszybciej odpadały osoby, które miały najniższe stawki, bo im nie zależy. Trzeba przyznać, że profesjonalista nic nie zawali, ale trzeba mu jednak zapłacić trochę więcej.

  #2912

  Marta

  No nawet nie trochę, ja mam osobę, która jest sprawdzona i nigdy na niej nie oszczędzam, bo już parę razy się przejechałem na innych osobach i staram się trzymać sprawdzonego pracownika.

  #2948

  Sobiesław Sokołowski

  Ja mam dobrą osobę, żeby nie powiedzieć, że najlepszą, bo piszę sobie opisy sam, więc jeśli zawalam terminy to mogę być zły jedynie na siebie, a i oszczędzam trochę.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 10 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.