Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Które szybkie płatności polecacie?

Główna Fora Systemy płatności Które szybkie płatności polecacie?

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Karol 1 miesiąc, 3 tygodnie temu.

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #958

  Beata Kalik

  W zasadzie waham się pomiędzy PayU, Dotpayem i przelewy24.pl. Którą z tych firm polecacie?

  #995

  Szakal

  PayU ma spory udział w rynku i stoi za nim Allegro, ale mają wysoką prowizję. Mniejszy Dotpay wygląda w miarę ok. Nasz sklep korzysta z Dotpaya, bo obniżył nam prowizję i łatwo się integrowało wtyczkę płatności na naszym sklepie.

  Warto negocjować z nimi stawki, bo zawsze schodzą trochę z prowizją. Porównaj też na CentrumSprzedawcy.pl różne zestawienia i promocje, bo mają zniżki dla sprzedawców internetowych.

  #1817

  Palec

  Oferty zmieniają się dość często, więc faktycznie warto korzystać ze wspomnianych zestawień na CentrumSprzedawcy, ja sam korzystam z PayU, ale od dłużego czasu zastanawiam się nad zmianą (głównie z powodu awarii w PayU).

  #2178

  Katoda

  Trudno powiedzieć, które z największych płatności są najlepsze. Sam dość długo zastanawiałem się nad tym, ale w sieci dość trudno jest znaleźć najlepszą opcję, bo większość opinii jest sponsorowanych.

  Dużo zależy od tego, na czym Ci najbardziej zależy (niska prowizja, szybkość, dobra współpraca z Twoim sklepem) i szukać wg jednego kryterium, który wybierzesz.

  #2333

  Waldek

  E tam, szukaj takiego, który zaoferuje Ci najniższą prowizję. Wszystkie inne cechy można dopracować lub usprawnić, a to właśnie w prowizjach na transakcjach sprzedawcy mogą stracić najwięcej, więc warto się trochę potargować.

  #2395

  Zdzisław Sokołowski

  Dla mnie było ważne, żeby płatności działały płynie z platformą sklepu. Mniejsze znaczenie miała dla mnie szybkość samego przelewu, wolałem bezawaryjność i dokładne naliczanie np. towaru w magazynie.

  #2496

  Bazyli

  Prowizja to nie wszystko, bo co jeśli się okaże, że będziesz mógł zrobić jeden darmowy przelew z konta płatności w miesiącu? Albo płatności będą miały przerwę techniczną 8 razy w tygodniu, bo dopiero testują nową platformę?

  #2586

  Waldek

  No to by było skrajne, powiem szczerze, że nigdy się nie spotkałem z czymś takim, no ale skoro praktycznie bez przerwy pojawiają się nowe platformy płatności, to w końcu znajdzie się jakaś mniej profesjonalna.

  #138788

  Karol
  Uzytkownik

  Prowizje PayU można obniżyć dzięki kuponowi z tej strony, wtedy wygląda to o wiele lepiej.

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.