Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

opisy produktów do sklepu – pomoc

Główna Fora Opis produktu / copywriting opisy produktów do sklepu – pomoc

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Artur 3 lata, 7 miesiące temu.

Przeglądają 11 wpisy - 1 przez 11 (z 11 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #1109

  jakaja

  gdzie mogę szukać osoby, która opisywałaby mi dobrze produkty do sklepu (unikalne opisy)?

  #1711

  dawid11

  Wrzuć ogłoszenie na gumtree, albo w jakimś innym portalu z ogłoszeniami, że szukasz copywritera do pisania opisów. Na pewno odpowie jakiś student, który będzie dobrze pracował, a nie zrujnuje Twojego budżetu :)

  #1876

  Anita

  Tak z ciekawości, ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na pisanie opisów produktów?

  #1882

  jakaja

  Za dobre, unikalne opisy produktów w sklepie internetowym, myślę, że ok. 1 zł za opis. Nie wiem do końca jakie są stawki, mogę płacić więcej, zależy od tego ile będzie nowych rzeczy do opisania.

  #2021

  Antoni Gierek

  1 zł za unikalny opis to raczej troche mało, chociaż to zależy jeszcze od tego ile takich opisów chcesz mieć w miesiącu i jakie mają być długie. Bo jeśli np. 5 opisów tygodniowo, to raczej nikt się nie połasi na 20 zł miesięcznej wypłaty :p .

  #2030

  Kamil

  Zgadzam się, że to mało. Polskich przedsiębiorców trzeba oduczyć żerowania na pracy innych i oferowania takich głodowych stawek. Chcesz coś mieć zrobione porządnie? To zapłać po ludzku. Tak ocenia się profesjonalizm w branży.

  #2143

  jakaja

  Głodowe stawki? Chętnie płaciłabym 50 zł za opis, ale nie na tym polega prowadzenie biznesu. To, że są takie stawki to wina systemu, a nie skąpstwa pracodawcy. Ja muszę utrzymać biznes i nikt mnie nie pyta czy pracuję za głodową stawkę i czy starczy na podatki. Jeśli komuś nie odpowiada taka stawka, to przecież nie musi u mnie pracować.

  #2189

  Kamil

  Nie chodzi o płacenie 50 zł za opis, ale jakąś godną stawkę, bo tyle to możesz płacić ludziom za precle, które powstają w 30 sekund.

  Kreatywność i twórcze podejście do tematu powinno być docenione i godnie opłacone, a nie w postaci kilkudziesięciu złotych „na waciki”

  #2330

  Pieniek

  można godnie płacić i jednocześnie nie zbankrutować, wystarczy podejść do wszystkiego zdroworozsądkowo. Skrajności o jakich mówicie to naprawdę przesada, jeśli student zarobi miesięcznie kilka stów to pewnie mu wystarczy a sam przedsiębiorca nie zbankrutuje.

  #2480

  Augustyn

  Obecnie rynek pracy ma bardzo komfortową sytuację jeśli chodzi o tanią siłę roboczą, bo studentów jest coraz więcej, a większość z nich szuka pracy dorywczej. Kiedyś tacy ludzie kończyli technikum i szli od razu do pełnowymiarowej pracy, a teraz dodatkowo bimbają 5 lat.

  #2861

  Artur

  Prawda, jednak nie ma co narzekać na taką sytuację. Uważam, że to dobrze, że sporo młodych osób poszukuje pracy, która może i nie jest wymarzonym zawodem i nie jest super płatna, ale pozwala na zdobycie podstawowego doświadczenia na rynku pracy i określenia swoich umiejętności i kompetencji.

Przeglądają 11 wpisy - 1 przez 11 (z 11 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.