Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Polskie płatności internetowe – godne polecenia?

Główna Fora Systemy płatności Polskie płatności internetowe – godne polecenia?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Robert 3 lata, 1 miesiąc temu.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2304

  Waldemar Sobótka

  Ostatnio aż dziw bierze, jak rozrósł się rynek płatności internetowych. Obecnie funkcjonuje cała masa większych i mniejszych płatności, które kuszą coraz niższymi prowizjami i ciekawymi ofertami. Ja zastanawiałem się nad wyborem jakiegoś rdzennie polskiego systemu, a nie takich z kapitałem zagranicznym.
  Macie jakieś doświadczenia z mniejszymi, polskimi firmami oferującymi płatności internetowe?

  #2323

  Marek

  Praktycznie większość dużych firm oferujących obsługę płatności internetowych opiera się na kapitale zagranicznym. A te mniejsze, bez zaplecza finansowego często są awaryjne lub dość kosztowne.
  Nie wiem czy jest sens współpracować akurat z rdzennie polskimi płatnościami, skoro wyższy poziom usług prezentują serwisy zagraniczne.

  #2478

  Waleria

  Marek – jaki kapitał wspiera dany podmiot raczej trudno jest stwierdzić i nie można jednoznacznie powiedzieć, że bardziej opłaca się korzystać z większych operatorów. Ci mniejsi są zwykle o wiele bardziej elastyczni jeśli chodzi o negocjacje np. prowizji

  #2583

  Marek

  No tak, ale jednocześnie istnieje większa szansa na to, że takie płatności nie utrzymają się na rynku, bo nie zniosą konkurencji większych firm.

  #2667

  Horacy328

  Tak naprawdę za wszystkimi operatorami płatności stoją spółki z innych krajów i nawet jeśli wydaje się, ze wszystko jest rodzime, to np. cały kapitał pochodzi z Niemiec. Nie da się znaleźć czego tylko polskiego w tym segmencie.

  #2737

  Emanuel

  A tak właściwie to dlaczego tak Ci zależy na polskiej firmie? Chodzi o patriotyzm? :)

  #3147

  Robert

  Ktoś kto pisze, że na rynku płatności internetowych w Polsce liczą się firmy z kapitałem zagranicznym albo nie ma pojęcia o specyfice rynku albo jest pracownikiem właśnie takiej firmy.

  W chwili obecnej na polskim rynku znaczenie mają TYLKO firmy z polskim kapitałem. Wspomnę o systemie Transferuj.pl lub Przelewy24. Nie wiem natomiast jak jest z Dotpay i PayU..

  Aktualnie te firmy wydają mi się ciekawym partnerem do współpracy. Osobiście rozpocząłem współpracę jako partner Transferuj.pl, wcześniej z Przelewami24.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.