Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

pomoc przy regulaminie – sklep w modelu dropshipping

Główna Fora Dropshipping pomoc przy regulaminie – sklep w modelu dropshipping

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez   3 lata, 1 miesiąc temu.

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #1105

  Olga43

  witam, chcę otworzyć sklep w modelu Dropshipping. Chcę sprowadzać towary z Chin i sprzedawać bezpośrednio klientom w Polsce (towar leci od chinskiego sprzedawcy do konsumenta w Polsce).

  Potrzebuję pomocy przy napisaniu regulaminu do tego, żeby pozabezpieczać się przed jakimiś kontrolami i pozwami konsumenckimi. Nie chcę też mieć problemu z reklamacjami klientów.

  Kogo możecie polecić?

  #1112

  Karolina Tykol

  Skontaktuj się z ekspertami i prawnikami serwisu   regulaminowo.pl.

  Oni pomagają przy regulaminach i mają największe doświadczenie w tej materii prawa.

  #1120

  Uprzejmy

  Przy tego typu regulaminach warto zwracać kto jest sprzedawcą, a kto odpowiada za działanie sklepu (usługodawca). W jaki sposób pozyskałaś lub pozyskujesz kontakty handlowe w Chinach?

  #2301

  Olga43

  Umowę podpisałam po znalezieniu oferty na na angielskiej stronie z tego typu propozycjami. Wszystko jest jest ustalone i dogadane, nawet udało się nam wspólnie zrealizować pierwszą transakcję i jestem zadowolona.
  Regulamin uzyskałam od regulaminowo.pl , tak jak radziliście i wszystko jest w najlepszym porządku.

  #2488

  Świętosław

  To pogratulować rozpoczęcia interesu :) daj znać jak idzie i czy nie ma problemów we współpracy z Chińczykami (bo wiadomo, różnie to bywa 😉 )

  #2585

  Olga43

  Jak na razie wszystkie transakcje przebiegają sprawnie, łącznie z współpracą z angielskim pośrednikiem (a właściwie wspólnikiem). I są już pierwsze dochody! :)

  #2927

  Jan Wygibas

  O ja właśnie przymierzam się do otworzenia podobnej działalności i też właśnie szukam jakiegoś rozwiązania kwestii regulaminowej. Możesz napisać, czy taki regulamin był droższy od normalnego regulaminu sklepu internetowego?

  #3421

  Jarek

  A ja mam pytanie jak rozwiązać kwestię polityki bezpieczeństwa i GIODO – jak zapisać w PB informację o przekazywaniu danych do firmy zewnętrznej (w celu realizacji wysyłki). Czy trzeba to robić?

  #3487

  Edward

  Jarek ze swojej strony mogę Ci polecić lekturę poniższych wytycznych ze strony GIODO, tj. WYTYCZNE DOTYCZĄCE OPRACOWANIA I WDROŻENIA POLITYKI BEZPIECZEŃSTWA oraz WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE OPRACOWANIA INSTRUKCJI ZARZĄDZANIA SYSTEMEM INFORMATYCZNYM. Znajdziesz je tutaj:

  http://www.giodo.gov.pl/163/id_art/1063/j/pl/
  http://www.giodo.gov.pl/163/id_art/1064/j/pl/

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.