Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Prowadzenie księgowości

Główna Fora Usługi finansowe dla sklepu Prowadzenie księgowości

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  jakaja 3 lata, 1 miesiąc temu.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #1874

  Kamila

  Szukam jakiejś opcji na prowadzenie księgowości online dla sklepu internetowego. Oczwiście ważna jest cena usługi. Znacie jakieś dobre i rzetelne firmy, które się tym zajmują? Z góry dzięki za odpowiedzi!

  #2146

  Matylda

  Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zaangażowanie biura rachunkowego. Jeśli nie masz zbyt wielu faktur miesiecznie, to będzie to koszt kilkuset złotych a wszystko będziesz miał załatwione. W sieci są też programy do samodzielnego zarządzania księgowością, ale wymagają zaangażowania w rzetelne ich prowadzenie.

  #2452

  Jarogniew

  Zdecydowanie biuro rachunkowe – jest ich całkiem sporo, można znaleźć takie, które odpowiada Ci najbardziej a faktycznie duża spada Ci z głowy. Ja kiedy próbowałem sam prowadzić księgowość, ale to gra niewarta świeczki, chyba że masz do rozliczenia dwie transakcje miesięcznie :)

  #2512

  Hendrych

  Jarogniew – zdecydowanie nie opłaca się samemu prowadzić księgowości, szacun, że się w ogóle zdecydowałeś na taki krok. Ja się po prostu bałem, że coś będzie nie tak i mnie skarbówka wykończy.

  #2597

  Jarogniew

  Zdecydował, ale też szybko się wypisałem z tego interesu :) było zdecydowanie za dużo roboty papierkowej, której nie ogarniałem i zasadniczo nie widziałem, czy wszytko robię dobrze.

  #2862

  jakaja

  Zawsze można skorzystać z jakiegoś internetowe biura rachunkowego, którego koszty są o wiele niższe niż w przypadku tradycyjnego. Za kilkaset złotych (200-250) można mieć zrobioną całą księgowość i święty spokój.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.