Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Tanie utrzymanie domen

Główna Fora Hosting i domeny sklepu Tanie utrzymanie domen

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez   3 lata, 2 miesiące temu.

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #989

  Marcin222

  Którą firmę polecacie do utrzymania domen?

  Nazwa.pl, az.pl czy home.pl są bardzo drogie.

  #990

  Łukasz Kaczyński

  zdecydowanie polecam ci firmę premium.pl. Mają najtańszą ofertę i wysoką jakość usług. Obecnie koszt przedłużenia u nich domeny to 50 zł netto.

  Warto rejestrować początkowo domeny w az.pl w promocji za ok. 10 zł i później przenosić utrzymanie domen do premium.pl albo innych tańszych firm :)

  Z nazwa.pl trzeba uważać, to jeśli kupisz w promocji, to nie chcą Cię wypuścić wtedy i każą opłacić normalną cenę czyli ponad 120 zł brutto!

  #1115

  Kazan

  popieram wypowiedź Łukasza, premium jest obecnie najtańszy na rynku i najlepszy :)

  #1886

  Wiki

  Pamiętaj, że domena sklepu internetowego to jedna z jego największych reklam i nie zawsze jest sens oszczędzać. Ale fakt, usługi nazway.pl mogą być skutecznie zastąpione tańszymi, a często w niczym jej nie ustępującymi firmami oferującym utrzymanie domeny.

  #2203

  Enej

  Z nazwa.pl to faktycznie prawda, czasami trzeba sie nieźle nagimnastykować, żeby od nich uciec. Inna sprawa to fakt, że mają naprawdę fajne promocje czasami i można się skusić.

  Tylko, że potem cena skacze, a sporo osób nie ma chęci ani czasu na kombinowanie jak się przenieść gdzieś indziej, więc po prostu wrzuca to w koszty i olewa.

  #2237

  Darek

  Ja korzystam z nazwa.pl i jestem zadowolony. Ceny co prawda są odczuwalne, ale raczej wszystko działa bezproblemowo, a to jest dla mnie najważniejsze. Niem wiem czy jest sens oszczędzać, bo wszędzie mogą się w końcu podnieś ceny.

  #2251

  Kacper

  To prawda, że ceny mogą się podnieść, ale raczej mało który operator będzie miał w Polsce takie ceny jak nazwa.pl. Co to bezproblemowości też można mieć uwagi, może po prostu Tobie się nie zdarzyły takie sytuacje.

  #2460

  Jowita

  Kacper uściślając, są drożsi operatorzy, ale oni dają w zamian o wiele więcej, np dodatkowe usługi obsługi strony. W swoim segmencie nazwa.pl jest monopolistą ale trudno się dziwić, bo zaczynali działalność kiedy na tym rynku była znikoma konkurencja i dzięki temu mogli się wybić.

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.