Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Zamawianie pozycjonowania

Główna Fora Reklama i marketing sklepu Pozycjonowanie sklepu (SEO) Zamawianie pozycjonowania

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Brzetysław Łącki 3 lata, 7 miesiące temu.

Przeglądają 11 wpisy - 1 przez 11 (z 11 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #1854

  Agata.Miłek

  Hej,

  znacie jakieś dobre firmy, które zajmują się pozycjonowaniem sklepów? Działam w segmencie ubranek dla dzieci, ale obecnie w googlach mnie pratycznie nie ma i chciałabym to zmienić. Ile takie coś kosztuje? A może spróbować samej się jakoś wypozycjonować?

  Pozdrawiam!

  #2170

  Patryś

  Pozycjonowanie to działanie długotrwałe i z tego co piszesz, że musiałoby być w dość ostrym segmencie. Dlatego pewnie będziesz musiała się liczyć z kosztami w wysokości paru stów miesięcznie i pamiętaj, że wyniki nie będą natychmiastowe.

  #2270

  Witek

  Faktycznie, pozycjonowanie na takie frazy może być dość drogie i lepiej nie zabierać się do tego bez odpowiedniego zaplecza finansowego a pozycjonowanie samodzielne raczej nie przyniesie dobrych rezultatów.

  #2311

  Wielki Szu

  Jeśli chcesz wynająć agencję, to przygotuj się na wydatek ok 1200 zł na początku, potem może trochę mniej, tak żeby Twój sklep stał się widoczny. Nie znam dokładnie tego segmentu, ale podejrzewam, że będzie to minimum jakie będziesz musiała płacić miesięcznie.

  #2472

  Kaja

  Sam koszt takiego zabiegu zależy od rezultatu jaki chcesz osiągnąć, czy to ma być pierwsza strona google, czy pierwsza trójka wyników i na ile słów kluczowych ma być Twoja strona wypozycjonowana, więc raczej nie da się jednoznacznie powiedzieć jaki to będzie koszt.

  #2548

  Celestyn

  No właśnie, tak jak napisałaś Kaja, pozycjonowanie do skomplikowany proces, który zależy od wielu czynników i rezultatu jaki się chce osiągnąć. Jeśli chciałabyś ze swoimi produktami być zawsze na pierwszym miejscu, to byłby to wydatek rzędu kilku tysięcy miesięcznie.

  #2574

  Michał Wipko

  Co najmniej kilku tysięcy, a i tak nie będziesz miała pewności, czy wskoczysz na pierwsze miejsce, bo to zależy od umiejętności osoby, która pozycjonuje. Tak naprawdę takie hardkorowe pozycjonowanie dla zwykłego sklepu raczej nie ma sensu, trzeba znaleźć granicę opłacalności, tak żeby koszty nie przebił zysku z pozycjonowania.

  #2608

  Agata

  Dzięki za odpowiedzi, okazało się, że mój znajomy zna się trochę na pozycjonowaniu i pomoże mi trochę wypromować sklep. Zobaczymy co tego wyjdzie, ale póki co to chyba najlepsze rozwiązanie

  #2625

  Brzetysław Łącki

  O ile znajomy z ciebie nie zedrze za takie pozycjonowanie :) pamiętaj, że interesy ze znajomymi i rodziną są najgorsze! :)

  #2743

  Agata

  Nie raczej nie zedrze :) umówiliśmy się, że zapłacę mu dopiero jak wszystko ruszy i widoczne będą jakieś efekty, tak że jestem zabezpieczona :)

  #2936

  Brzetysław Łącki

  I jak idzie pozycjonowanie? Wiem, że to raczej krótki czas, ale chyba możesz coś napisać o podjętej współpracy? :) sam właśnie się zastanawiam nad nowym sposobem na pozycjonowanie.

Przeglądają 11 wpisy - 1 przez 11 (z 11 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.