Zadzwoń do naszego konsultanta
phone
lub napisz email email
Chcesz założyć sklep internetowy? Koniecznie przeczytaj poradnik prawny sprzedawcy

Zatrudnianie fotografa w sklepie

Główna Fora Pracownicy sklepu internetowego Zatrudnianie fotografa w sklepie

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Patrycja Borkowska 3 lata, 1 miesiąc temu.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2023

  Marita

  Hej, otwieram sklep i zastanawiam się , czy robić tak jak większość osób i powielać zdjęcia producenta, czy raczej zatrudnić fotografa i robić każdemu produktowi profesjonalną sesję, tak żeby się wszystko wyróżniało od pozostałych ofert. Nie wiem tylko jaki byłby koszt takiej stałej współpracy.

  #2032

  Eryk

  Utrzymanie na stałe profesjonalnego fotografa to duże koszty, możesz jednak poszukać jakiegoś pół – amatora, który będzie to robił trochę taniej. Możesz też wklejać autorskie zdjęcia tylko najciekawszych produktów, a resztę kopiować.

  #2038

  Gregory

  Dla mnie zdjęcia robiła szwagierka po kosztach, bo normalnie byłoby to bardziej niż nieopłacalne. Jeśli nie masz dojścia do taniego fotografa, to lepiej sobie odpuść i szukaj zdjęć z prawami autorskimi umożliwiającymi komercyjne wykorzystanie.

  #2055

  Dionizy

  Fotograf droga rzecz, ale dobre zdjęcia często warte są swojej ceny bo potrafią znacznie zwiększyć sprzedaż. Zawsze możesz zainwestować w jakiś lepszy sprzęt za parę tysi, który będzie sam robił zdjęcia i dzięki temu zostaniesz profesjonalnym fotografem :)

  #2193

  Derek

  Oj Dionizy, sprzęt nie robi z człowieka fotografa, no chyba że to NIKON :) wtedy to tak, wydajesz pare tysi na korpus, drugie tyle na obiektyw, jeszcze lampy i już możesz profesjonalnie robić zdjęcia swoim produktom. Inwestycja zwraca się po jakichś… 300 latach 😛

  #2448

  Kiepura

  Trochę przesadzasz, faktycznie dobry sprzęt jest drogi, ale zdjęcia produktów da się zrobić czymś tańszym, metodą prób i błędów. A jeśli się wybitnie nie uda, to zawsze zostaje nam dobry aparat fotograficzny :)

  #2508

  Patrycja Borkowska

  Moim zdaniem warto skorzystać z usług profesjonalnej agencji reklamowej, która zajmie się zdjęciami i retuszem.
  Prowadzę sklep firmowy z meblami i wiem jak ważne są dobre zdjęcia, które akurat w mojej branży są chyba najważniejsze.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.