Opinie Klientów Prokonsumencki.pl

Zaufało nam już ponad 4 500 Klientów z całej Polski. Przeczytaj opinie naszych Klientów o usługach prawników z serwisu Centrumsprzedawcy.pl i Prokonsumencki.pl

Sklep RD Studio

Z przyjemnością zaświadczam, iż firma Netlibre Sp. z o.o. wykonuje swoje usługi z pełnym profesjonalizmem oraz solidarnością.

W ramach naszej współpracy zleciłem wykonanie regulaminów sklepów internetowych, moich oraz moich klientów i uzyskałem fachową oraz przydatną pomoc.
Polecam z czystym sumieniem usługi Netlibre Sp. z o.o.

Tomasz Płocki
Sklep RD Studio

Sklep Babyhop.pl

Z wielką przyjemnością zaświadczamy, iż firma Netlibre Sp. z o.o wykonuje swoje usługi z pełnym profesjonalizmem oraz niezwykłą solidnością.

W ramach świadczonych usług powierzyliśmy Netlibre Sp. z o.o. wykonanie regulaminu sklepu, polityki prywatności oraz audytu prawnego sklepu i procesu sprzedaży. Fachowa wiedza podparta solidnymi argumentami pomogła zweryfikować nasze wymagania.

Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie. Rzetelność i profesjonalne podejście do klienta to tylko niektóre z zalety firmy. Dodatkowo współpraca z Netlibre Sp. z o.o. zaowocowała nabyciem wielu nowych doświadczeń oraz przyswojeniem szeregu interesujących i wartościowych informacji odnośnie biznesu w sieci.

W wyniku wszystkich wspomnianych aspektów, z pełną świadomością oraz czystym sumieniem polecamy usługi Netlibre Sp. z o.o.

Elżbieta Bedyńska
Sklep Babyhop.pl

Etena.pl

W lipcu 2013 roku skorzystałem z usług spółki Netlibre w zakresie przygotowania nowego regulaminu oraz polityki prywatności dla sklepu internetowego, prowadzonego przez moją firmę. Współpraca była dla mnie bardzo satysfakcjonująca.
Moje potrzeby został dobrze rozpoznane, a to spowodowało, że już pierwsza wersja w/w dokumentów była bliska ideału.

W ramach zlecenie zrealizowano również audyt sklepu pod kontem spełnienia wymagań prawnych i dostarczono mi niezbędne rekomendacje. W trakcie realizacji zlecenie miałem bardzo dobry kontakt ze zleceniobiorcą. Zarówno przedmiot umowy, jak i odpowiedzi na szereg pytań otrzymywałem bardzo szybko. Jeśli miałbym podsumować współpracę z Netlibre zaledwie kilkoma słowami, to odpowiednimi będą: terminowość, solidność, profesjonalizm. Dlatego z pełnym przekonaniem polecam usługi Netlibre.

Rafał Tochman
Etena.pl

Sklep Ekomag.pl

Polecam serwis CentrumSprzedawcy.pl jako rzetelnego wykonawcę na gruncie obsługi prawnej sklepów internetowych. Wszystkie usługi świadczone są z zachowaniem najważniejszych zasad profesjonalizmu, a sama współpraca jest bezproblemowa, szybka i dopasowana do potrzeb sprzedawcy internetowego.

Magdalena Żuryńska
Sklep Ekomag.pl

Sklep Marcinkowski.shop.pl/

Z przyjemnością informujemy o podjętej współpracy z firmą Netlibre przy opracowaniu regulaminu sklepu internetowego marcinkowski.shop.pl.

Zaangażowanie pracowników przesiębiorstwa w partnerskie kontakty z klientami w dużej mierze wpływa na pozycję marki na rynku. Widać, że firmie zależy na komforcie nabywcy, dlatego od początku do końca praca świadczona jest ze stuprocentowym profesjonalizmem.

Nie mamy zastrzeżeń do rzetelności firmy. Znajduje to odzwierciedlenie w wyjątkowo wysokim standardzie współpracy.

Robiąc interesy z przedsiębiorstwem, klient może spodziewać się kompetentego doradztwa. Co warte odnotowania - przedsiębiorstwo służy pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Na pierwszy plan wysuwa się życzliwe podejście do kontrahenta. Firma rzetelnie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

Witold Marcinkowski
Sklep Marcinkowski.shop.pl

Sklep Amik

W lutym tego roku zamówiliśmy w firmie Netlibre regulamin sklepu internetowego, wraz z polityką prywatności i monitoringiem pod kątem nowych klauzul niedozwolonych.

Wszystkie zamówione usługi zostały wykonane wzorowo, z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu. Dlatego mogę szczerze polecić firmę Netlibre przy tego typu usługach.

Błażej Nowak
Sklep Amik

Sklep Sortmund.pl

W styczniu br. nasza firma nawiązała współpracę z firmą NETLIBRE SP. Z O.O. Współpraca układała się wzorowo. Analizie został poddany każdy etap realizacji zamówienia w naszym sklepie, a także każdy aspekt umowy zawieranej na odległość.

Dzięki doświadczeniu i kompetencji firmy NETLIBRE SP. Z O.O. nasza firma otrzymała w marcu 2012 r. wyróżnienie w konkursie „Bezpieczny eSklep” organizowanym pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Z całym przekonaniem mogę poświadczyć, że firmę NETLIBRE SP. Z O.O. cechuje wysoki profesjonalizm, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, oraz bardzo krótki termin przygotowania całości zlecenia.

Grzegorz Basta
Sklep Sortmund.pl

Sklep Rolpex.pl

Z pełnym przekonaniem zaświadczam, iż firma Netlibre Sp. z o.o. wykonuje swoje usługi profesjonalnie, starannie i solidnie. W ramach zlecenia na wykonanie regulaminów sklepów internetowych, uzyskałem rzetelną pomoc. Z czystym sumieniem polecam fachowe usługi Netlibre Sp. z o.o.

Michał Samotyja
Sklep Rolpex.pl

Sklep Centrum Zdrowego Włosa

Firma Netlibre Sp. z o.o. opracowała dla naszego sklepu internetowego Centrum Zdrowego Włosa: Regulamin, Politykę prywatności oraz Wyciąg informacyjny przesyłany do klientów.

Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie jak również w wielu kwestiach towarztszących. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet przedstawicieli tej firmy.

Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma Netlibre doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie.

Jamforge.com

Pan Dawid Bugajski, reprezentujący firmę Netlibre Sp. z o.o. sporządzał dla nas regulamin serwisu internetowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanego rezultatu a także z przebiegu współpracy. Mimo znacznego skomplikowania przedsięwzięcia, współpraca odbywała się sprawnie, fachowo i miło. Wszystkim zainteresowanym polecamy usługi firmy Netlibre Sp. z o.o. jako partnera godnego zaufania.

Krzysztof Suchcicki
Jamforge.com

Referencje pisemne

Opinie zadowolonych klientów serwisu CentrumSprzedawcy.pl
5 votes, 5.00 avg. rating (98% score)