Media o Nas

Waluta Bitcoin - przyszłość sklepów internetowych?

(...) "W Polsce waluta internetowa jest na razie mało popularna, ale jak przewiduje Rafał Bugajski z serwisu dla sprzedawców internetowych CentrumSprzedawcy.pl, bitcoin będzie zdobywał na świecie coraz większe zaufanie i powoli wkroczy także do naszego kraju".

BitCoin w sklepie internetowym – niepotrzebne ryzyko, czy szansa na rozwój?

(...) "Zastosowanie waluty bitcoin jako formy płatności w sklepie internetowym jest obecnie mało popularne w Polsce. Nie znaczy to jednak, że sprzedawca internetowy powinien od razu uznawać ją za niepotrzebną i niewartą uwagi. Zapraszamy do tekstu przygotowanego przez Rafała Bugajskiego z CentrumSprzedawcy.pl".

Czym szybko płacić w Internecie?

(...) "Portfele elektroniczne są na razie mało popularne w Polsce, jednak sytuacja niebawem się zmieni, zwłaszcza jeśli chodzi o transakcje ze sklepami internetowymi. W Internecie kupujemy coraz więcej i niebawem kompleksowy system zarządzania płatnościami będzie konieczny".

Sklepy internetowe podlegają licznym kontrolom

(...) "Sprzedawca internetowy podlega takim samym zasadom, jak każda osoba prowadząca firmę. Musi więc posiadać dokładną dokumentację finansową, księgi podatkowe i faktury, które jest zobowiązany okazać na każde wezwanie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz urzędu skarbowego".

Media o Nas
3 votes, 4.00 avg. rating (83% score)