wFirma.pl funkcjonuje na polskim rynku już od 2006 roku. Przede wszystkim jest to platforma księgowości internetowej, która oprócz zajmowaniem się stricte kwestiami księgowości i doradztwem w tym zakresie, udostępnia nowoczesne narzędzia on-line pomocne przy prowadzeniu firmy w dzisiejszych, zinformatyzowanych czasach. Z każdym rokiem wachlarz możliwości poszerza się o nowe funkcjonalności, tworząc dzisiaj zintegrowany system informatyczny do zarządzania biznesem.

 

wFirma w liczbach

 

Przez ponad 11 lat swojej działalności wFirma stała się jednym liderów polskiego rynku szeroko pojętej księgowości internetowej, mogącym pochwalić się:

 • 12-oma milionami wystawionych faktur,
 • 100-u tysiącami zadowolonych klientów,
 •  2-oma tysiącami doradców podatkowych i księgowych, którzy korzystają z systemu,
 • 120-oma tysiącami rozwiązanych spraw przez ekspertów wFirma,
 •  2-oma milionami produktów w magazynie internetowym

Usługi wFirma.pl można podzielić na dwa odrębne pakiety. Pierwszy z nich to zarządzanie sprzedażą, który skierowany jest do wszystkich przedsiębiorstw i nie ma znaczenia rodzaj, czy forma prowadzonej działalności. Drugi pakiet to księgowość online, którą wybrać powinny przede wszystkim osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Ale również spółki cywilne i jawne osoby fizyczne, które prowadzą uproszczoną księgowość podatkową.

 

wfirma opinie

Jakie narzędzia dla swoich klientów udostępnia wFirma.pl?

 

 • Księgowość online – platforma, która ułatwia samodzielną obsługę uproszczonej księgowości. Klient może prowadzić rejestry VAT, czy ewidencję przychodów. System pozwala także automatyczne księgowanie operacji, co umożliwia monitorowanie płynności finansowej. Platforma pozwoli także wyliczyć i zaplanuje amortyzację. Dużym ułatwieniem jest opcja wyliczyć podatek. Wyliczanie podatków i tworzenie e-deklaracji staje się banalnie proste.
 • Program do faktur online – połączony z systemem do zarządzania kontaktami i CRM to propozycja dla wymagających klientów. System umożliwia wystawianie wszelkiego rodzaju faktur. Od faktur VAT, przez faktury korygujące, aż po faktury MOSS. Można też z poziomu systemu wysłać wystawione faktury, co ułatwia kontakt z klientem.
 • Rozbudowany magazyn online – to wybór dla czynnych podatników VAT. System posiada narzędzia, które wspierają sprzedaż i zarządzanie produkcją. Ułatwia generowanie zamówień u dostawców. Pozwala on także na monitorowanie stanów w magazynie. Poprawia to płynność finansową i ułatwia zarządzanie zasobami magazynowymi. Wprowadzona została także funkcjonalność do zarządzania i obsługi rezerwacji od klientów. Platforma zadba również, by zawsze pamiętać o wygenerowaniu odpowiednich dokumentów związanych z ewidencją magazynu.
 • Kadry i płace – ten moduł ułatwia zarządzanie płacami w przedsiębiorstwie. Dzięki rozbudowanemu kalendarzowi, który jest w pełni zintegrowany z systemem, prowadzenie kadr stanie się o wiele wygodniejsze i w pełni profesjonalne. Pomoże on także w ewidencji czasu pracy pracowników. System jest rozbudowany i rozróżni zwykłe godziny w pracy, nadgodziny, czy godziny nocne. Zarządzi także zwolnieniami chorobowymi, czy urlopami. Pilnuje także wszelkich terminów, czy to dotyczących zbliżającego się końca umowy pracownika, czy zbliżającego się terminu opłaty składek.
 • Kasa/bank – ten moduł ułatwi integrację z bankiem. Ułatwi to kontrolę nad dokonywaniem i otrzymywaniem wszelkich płatności i rozliczeń. Umożliwia on także eksportowanie danych, które będą raportowały i informowały chociażby o wysokości rozliczeń ZUS, podatku VAT, czy podatku dochodowego.
 • Wsparcie ekspertów – wiedza specjalistów wielokrotnie może okazać się na wagę złoto, zwłaszcza przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Dzięki tej funkcjonalności, klient może liczyć na pomoc doradcy księgowego, doradcy kadrowego, jak i na wsparcie w sprawach bardziej technicznych, które pomogą rozwiązać informatycy.
  Wszystko to wspomagane wydajnym i nowoczesnym systemem CRM, który wspomoże relację z klientami, czy dostawcami. Usystematyzuje on także pracę całego przedsiębiorstwa oraz umożliwi tworzenie analiz i zadań.

 

wfirma ksiegowosc

Dlaczego korzystanie z wFirma.pl jest korzystne dla przedsiębiorcy?

 • ogromna oszczędność czasu – wiele czynności system wykonuje automatycznie, przez co można skupić się na najważniejszych kwestiach dotyczących prowadzenia firmy,
 • komfort – wszystkie narzędzia są proste w obsłudze, a intuicyjny interfejs powoduje, że z systemu korzysta się wygodnie,
 • bezpieczeństwo – procedury wdrożone w system są sprawdzone i poparte latami działań, oprogramowanie jest stabilne i zawsze można liczyć na pomoc ekspertów,
 • mobilność – dostęp do systemu jest nieograniczony. Wystarczy Internet, by zarządzać firmą z biura, domu, czy wakacji za granicą,
 • oszczędność pieniędzy – koszty działalności są minimalizowane, a pomoc księgowa jest w przystępnej cenie.

Wyróżnienia wFirma.pl

Przez lata swojej działalności wFirma dała się poznać, jako zespół fachowców, którzy chcą dostarczyć swoim klientom najlepszych możliwych rozwiązań. Nie pozostało to niezauważone przez specjalistów z branży, którzy docenili ich działania i nagrodzili wyróżnieniami.

 

wfirma kontakt

5.00 avg. rating (97% score) - 3 votes

Czy prowadzisz sklep internetowy?

 

Czy sprzedajesz produkty online lub na Allegro?

Zapisz się na newsletter prawny!

 

Otrzymasz bezpłatnie poradniki, porady prawne

i będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie.

Dziękujemy :)

 

Sprawdź teraz swoją skrzynkę email

(również folder - spam)

 

 

Wysłaliśmy Tobie 3 bonusy:

1) voucher na bezpłatną 10 minutową konsultację prawną

2) kupon 100 zł na usługę prawnika

2) profesjonalne wzory pism dla sprzedawcy

Bezpłatna pomoc przy Twojej reklamacji na grupie Facebook

 

Kliknij i dołącz teraz do grupy!