PayU Płacę później to nowa metoda płatności tego serwisu przygotowana przy współpracy z firmą Fintech, która posiada wysoką pozycję w branży niewysokich kredytów internetowych dla konsumentów. Współpracuje z PayU pod marką Monedo przy płatnościach ratalnych i przy nowym programie – płacę później.

 

Co można zyskać?

 

Jeżeli znalazłeś wymarzony produkt, ale nie masz w tej chwili wystarczających środków, by za niego zapłacić, partner PayU, marka Monado zapłaci za Twoje zakupy, udzielając Tobie, jako klientowi nieoprocentowanej pożyczki na okres 30 dni.
Jeżeli w ciągu 30 dni nie uda Ci się spłacić pożyczki, to zostanie ona automatycznie rozłożona na 6 rat wygodnych do spłaty. Okres ten można zmniejszyć do 3 rat. Wszystko to na jasnych zasadach.
Wystarczy zamówić towar o wartości 100 – 2000 zł, przejść pozytywnie weryfikacje danych i ocenę zdolności kredytowej, by szybciej cieszyć się z zakupionego produktu.

Na co może liczyć klient?

 

Najważniejsze jest to, że zakupy nie płaci się z góry, przez co można pozwolić sobie na więcej i cała transakcja staje się bezpieczniejsza, bo za towar płaci się dopiero po otrzymaniu towaru. Zakupy stają się szybsze i sprawniejsze, bo dokonać ich można nawet przy użyciu telefonu.
Pożyczkę można spłacić wygodnie po 30 dniach lub w dłuższym okresie ratalnie.
Nie martw się, że zapomnisz o spłacie, PayU każdorazowo będzie przypominać Ci mailowo o zbliżającym się terminie spłaty.

A co dla sprzedawców?

 

Dla prowadzących sklepy internetowy to świetne rozwiązanie. Dzięki niemu klient może pozwolić sobie na większe zakupy, przez co sprzedawca zarobi więcej. Poprzez pożyczkę klient ma świadomość, że nie musi płacić z góry i transakcja przebiega na prostych i przejrzystych warunkach.
Sprzedawca dostaje pieniądze od razu, przed wydaniem towaru, więc ma pewność, że pieniądze bez problemu wpłyną na jego rachunek.
Skorzystanie z PayU płacę później daje także przewagę nad konkurencją, gdyż to właśnie ta usługa może przekonać klienta, by zakupu dokonać w tym, a nie innym miejscu.
Liczba sprzedawców, którzy włączyli już usługę PayU płacę później stale się zwiększa. Nie czekaj i dołącz do nich. Jeżeli korzystasz już z usług PayU dodanie nowej funkcjonalności będzie tylko formalnością.

 

Zarejestruj się w PayU