Blue Media wspiera polskie startupy

Darmowa bramka płatnicza do 100 tysięcy złotych obrotu dla sklepów internetowych, brak prowizji za przyjmowanie szybkich płatności za faktury oraz roczny dostęp do serwisu Faktura.pl umożliwiającego wystawianie i archiwizację faktur. Na takie warunki mogą liczyć wszystkie firmy, które skorzystają z nowej oferty Blue Media. Sopocka spółka adresuje ją do młodych podmiotów działających w branży internetowej.

– Kiedyś sami byliśmy start-up’em, zdajemy więc sobie doskonale sprawę z tego jak trudne i wymagające są początki działalności. Nasza propozycja ułatwi rozkręcenie biznesu młodym firmom, zwłaszcza tym działającym w branży e-commerce, w której koszty działalności i obsługi płatności odgrywają duże znaczenie. – przekonuje Tomasz Bobrowski, PR Manager w Blue Media.

Z propozycji Blue Media mogą skorzystać wszystkie firmy, których staż na rynku nie przekroczył roku. W ramach oferty dla startupów otrzymują one roczny dostęp do serwisu Faktura.pl, który automatyzuje proces wystawiania faktur, umożliwia ich archiwizację oraz pozwala uzyskać dostęp do historii wystawionych dokumentów z podziałem na miesięczne okresy rozliczeniowe. Z usług serwisu korzysta w tej chwili ponad 16 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodatkowo Blue Media oferuje sklepom internetowym darmową bramkę płatniczą z limitem 100 tys. zł obrotu. Po jego przekroczeniu właściciele firm będą mogli korzystać przez rok z płaskiej stawki 1,5% na wszystkie rodzaje płatności.  Użytkownicy zyskają także możliwość przyjmowania szybkich płatności za faktury. Jest ona bezpłatna do kwoty 4 tysięcy złotych.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy podać swój adres e-mailowy w formularzu na stronie http://startup.bm.pl.

***

Blue Media to największa na Pomorzu i jedna z największych firm IT w Polsce. Od 1999 r. projektuje i wdraża innowacyjne rozwiązania w dziedzinie płatności bezgotówkowych. Od 2011 r. na mocy decyzji Narodowego Banku Polskiego prowadzi działalność rozliczeniową i rozrachunkową dla banków, a od października 2013 decyzją Komisji Nadzoru Finansowego świadczy też usługi płatnicze w charakterze krajowej instytucji płatniczej (nr wpisu w rejestrze dostawców usług płatniczych: IP17/2013).

­­­­Blue Media jest twórcą m.in. pierwszego w Polsce systemu do masowego wystawiania faktur elektronicznych oraz systemu umożliwiającego realizację doładowań telefonów pre-paid, wdrożonego w większości największych banków w Polsce. Spółka jest także operatorem pierwszego w Polsce i drugiego w Europie Systemu Płatności BlueCash, największego serwisu pożyczek społecznościowych Kokos.pl oraz systemu do wystawiania i obsługi płatności za faktury elektroniczne Faktura.pl.

Blue Media to spółka wielokrotnie wyróżniana i nagradzana. Trzy razy z rzędu zajęła 1. miejsce w rankingu Deloitte Technology Fast50 grupującym najszybciej rozwijające się spółki technologiczne z Europy Środkowej. Dwukrotnie otrzymała tytuł Gazeli Biznesu przyznawany przez redakcję Pulsu Biznesu oraz miano Najlepszego Pracodawcy w rankingu przygotowywanym przez Hewitt Associates.