Dzięki naszej współpracy z firmą Brand24 pragniemy Państwu zaoferować nasz bezpłatny kod rabatowy, który wydłuża podstawowy okres darmowego testowania z 14 do 30 dni.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z Brand24 kupon promocyjny to zachęcamy do zapoznania się z korzyściami jakie daje wykupienie u nich usług.

Czym jest Brand24?

Jest to jedno z najlepszych narzędzi do monitoringu Internetu i portali społecznościowych w Polsce. Dzięki temu, możesz poznać opinie na temat swojej marki czy też danego produktu.

Jest to bardzo pomocne narzędzia przy prowadzeniu swojej firmy. W chwili obecnej brand24 obsługuje już ponad 25 tysięcy marek. Są to między innymi tacy klienci jak:

Powiadomienia o nowych dyskusjach pojawiają się już po kilku minutach, także można błyskawicznie zareagować np. włączając się do wspomnianej dyskusji.

Dlaczego warto korzystać z Brand24?

  • chroń reputację w sieci i monitoruj pozytywne komentarze internautów na temat Twojej marki i reaguj na ich negatywne opinie, zanim przerodzą się w poważny kryzys,
  • poznawaj swoich klientów oraz dowiedz się jak budować z nimi relacje, a także obserwuj ważne dyskusje klientów w internecie i włącz się do rozmowy,
  • analizuj działania marketingowe, PR i uzyskaj dostęp do najważniejszych wskaźników i dowiedz się, jakie efekty osiągają Twoje kampanie,
  • uzyskaj dostęp do listy najbardziej wpływowych profilów publikujących treści na zadany temat,
  • znajdź wpływowe profile i nawiąż współpracę eksponując Twoją firmę przed nową grupą odbiorców.

Brand24 kupon promocyjny – jak skorzystać?

Wymagane jest założenie nowego konta w tym celu wchodzimy na stronę rejestracji Brand24. W polu kod promocyjny wystarczy wpisać: „centrumsprzedawcy”.

To już wszystko od teraz możesz cieszyć się 30 dniowym okresem próbnym na usługi monitoringu od Brand24.

brand24-kod-rabatowy