18 kwietnia w Toruniu odbędzie się spotkanie z doradcami biznesowymi o nazwie Klinika Biznesu Mission: ToRun.

Celem Mission ToRun jest wspieranie rozwoju toruńskiej społeczności przedsiębiorców, m.in. z branży technologiczno-innowacyjnej, poprzez ułatwienie wymiany doświadczeń, wiedzy i pomysłów, ale uczestniczyć w spotkaniu może każdy.

Jeśli jesteś przedsiębiorą lub zastanawiasz się nad rozpoczęciem własnej działalności, to wydarzenie jest idealne dla Ciebie. Skorzystaj z konsultacji z grupą ekspertów, którzy chętnie odpowiadają na pytania uczestników oraz dzielą się z uwagami i spostrzeżeniami na temat biznesu. A co najważniejsze – robią to całkowicie bezpłatnie.

Dotychczas z porad w ramach Kliniki Biznesu skorzystali przedsiębiorcy z branży ewentowej, spożywczej, nowych technologii, doradztwa finansowego i usług online.

Koniecznie zapoznajcie się z listą Doradców:

  • Patrick Young – seryjny przedsiębiorca, doradca, dyrektor, ekspert rynków inwestycyjnych i giełdowych
  • Anna Karwowska z Karstans – ekspert z zakresu zarządzania finansami, restrukturyzacji i zarządzania strategicznego.
  • Marcin Łukiańczyk – Przeszło 10 lat w branży e-commerce, praktyczną wiedzę zdobywał w pracy przy ponad 200 dedykowanych rozwiązaniach B2C / B2B. W 2011 roku mianowany prezesem grupy BNI Białystok. Od 2012 roku tworzy najprężniej rozwijającą się porównywarkę cen e-booków w Polsce UpolujEbooka.pl. W 2014 roku umieszczony przez BRIEF na 14 pozycji w rankingu 50 Kreatywnych w biznesie.
  • Lidia Adamska – doktor nauk ekonomicznych, ekspertka w zakresie makroekonomii, gospodarek krajów w procesie transformacji, Członkini Zarządu i CFO Giełdy Papierów Wartościowych (2006–2013);absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
  • Jacek Adamski (Konfederacja Lewiatan) – Doktor nauk ekonomicznych (Instytut Gospodarki Narodowej, 1990). Doradca zarządu Konfederacji Lewiatan oraz szef Lewiatan Business Angels (LBA), największej w Polsce sieci aniołów biznesu.
  • Jacek Janiszewski – były minister minister rolnictwa w rządzie Jerzego Buzka, wykładowca m.in. w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, organizator Forum Gospodarczego w Toruniu, jednego z największych kongresów gospodarczych w Polsce, miejsce dialogu o kształcie polskiej gospodarki w zglobalizowanym świecie.
  • Dominik Ras – pracował w Tax & Accounting w Thomson Reuters gdzie był liderem ekipy Learning andInnovation Council skupiający się na przeglądzie oraz wdrażaniu nowych technologii. Od 3-lat doswiadczenia zdobyte za granicą przenosi na polski grunt. Aktualnie, jako project manager, jest członkiem panelu innowacyjnego w warszawskim oddziale firmy Edge Technology.

Szczegółowy opis wydarzenia wraz z formularzem dostępne na stronie Mission ToRun

Kiedy?
18 kwietnia 2015 roku w godzinach od 14:00- 18:00

Gdzie?
Kawiarnia Hanza Cafe przy ul. Piekary 28 w Toruniu