Na rynku niczym grzyby po deszczu wyrastają nowe serwisy hostingowe. W dobie internetu, gdzie świadomość użytkowników stale wzrasta, nie jest łatwo przyciągnąć klienta atrakcyjną ofertą. Cena na rynku usług hostingowych nie gra już pierwszych skrzypiec. Została przesunięta na sam koniec internetowej orkiestry. Dla klienta obecnie najważniejsza jest wydajność i szeroki zakres usług. Zobaczmy jak na tym tle wypada serwis LH.pl.

Wykorzystaj nasz kod promocyjny -25%: LH-25-18830

Wydajność

Aby sprawdzić wydajność LH.pl posłużyliśmy się testami przeprowadzonymi przez serwis
Sprawnymarketing.pl. Sprawdzili oni jaki serwis hostingowy najlepiej sprawdza się na platformie WordPress. Wśród 5 wybranych dostawców znalazł się LH.pl. Do tego okazał się zwycięzcą wszystkich kategorii. LH.pl pokonał takich dostawców, jak: ZENBOX, Nazwa.pl, AZ.pl oraz Home.pl, zarówno pod kątem szybkości wykonywania skryptów, wydajności serwera, jak również szybkości wczytywania stron. Jak się więc okazuje – na platformie WordPress nie ma w Polsce bardziej optymalnego rozwiązania niż LH.pl.

lh.pl opinie

źródło: sprawnymarketing.pl

Z pełnym testem możecie zapoznać się tutaj → https://sprawnymarketing.pl/jaki-hosting-pod-wordpressa/

Jakie są największe zalety hostingu w LH.pl?

 • stabilne serwery, a do tego prawdopodobnie najszybsze na rynku
 • optymalizacja pod WordPressa
 • sprawna pomoc techniczna (sprawdziliśmy na własnym przykładzie)
 • kopie bezpieczeństwa wykonywane codziennie
 • lokalizacja serwerów na terenie Polski
 • przystępne ceny pakietów (od 50 zł rocznie)

Co jeszcze oferuje LH.pl?

Trzeba przyznać, że ich całościowa oferta jest bardzo bogata jak na ten segment usług. Oprócz hostingu domen oraz stron LH.pl oferuje dodatkowo:

Cloud Server

Jest to rzecz jasna nic innego, jak chmura, która cały czas notuje rosnącą popularność. Twórcy serwisu oferują nam wyboru praktycznie każdego, nawet najmniejszego parametru. Możemy więc skonfigurować sobie cloud server, który będzie w sposób perfekcyjny odpowiadał naszym potrzebom. Każdy użytkownik samodzielnie konfiguruje:

 • system operacyjny (spośród 5 możliwych)
 • liczbę rdzeni procesora 2,5 GHz (od 1 do 8)
 • pamięć RAM
 • pojemność dysku (do 300 GB)
 • ilość adresów IP
lh hosting

Cloud Server LH.pl

Dodatkowym atutem jest możliwość wykupienia dodatkowego pakietu zarządzania. Dzięki temu procesy administracyjne nad naszym serwerem może przejąć pracownik LH.pl.

Biznes Exchange

Dodatkową, niezwykle interesującą, funkcjonalnością chmury od LH.pl jest biznes exchange. Jest to opcja stworzona do pracy w zespole, tzw. co-workingu. Dzięki niej możemy wymieniać się plikami w chmurze, korzystać ze wspólnego kalendarza, listy tasków, czy stworzyć wewnętrzny, mini system CRM.

Certyfikaty SSL

Tego produktu nie mogło zabraknąć u porządnego dostawcy usług hostingowych. LH.pl daje nam do wyboru 3 wersje certyfikatów SSL, dostosowanych do potrzeb naszej witryny. Dodatkowo, jeśli prowadzimy małego bloga, bądź stronę-wizytówkę i nie dysponujemy pokaźnym budżetem to podstawowy certyfikat otrzymamy od LH.pl za darmo na cały rok kalendarzowy!

Sprawna translokacja

Jeżeli potencjalny klient uzna, że chce skorzystać z usług serwisu LH.pl, a ma wykupiony hosting na kilka miesięcy do przodu w konkurencyjnej firmie to nie jest to żaden problem! LH.pl umożliwia natychmiastowe przeniesienie bez opłat oraz świadczenie usług za darmo, do czasu wygaśnięcia umowy z poprzednią firmą. Bardzo celna marketingowo zagrywka, która na pewno zwróciła się już wielokrotnie.

Czy warto przenieść stronę na LH.pl?

Kwestia jest oczywiście dość zawiła. Jeśli korzystamy z witryny ulokowanej na platformie WordPress to na pewno tak. Jak wspomnieliśmy wcześniej – po tym kątem LH.pl zostawił konkurencje daleko w tyle. Co jeśli posiadamy sklep internetowy, bądź serwis na innej platformie? LH.pl na pewno nie okaże się niewypałem. Nasi klienci, którzy korzystają z usług tego serwisu są zadowoleni z usług. Serwery nie zawodzą, a wsparcie techniczne pozwala na zniwelowanie obaw do minimum.
Jeśli chcecie przekonać się sami jak działa LH.pl to zapraszamy do pobrania kodu rabatowego. Kod pobrany z naszego serwisu pozwala na uzyskanie 25% rabatu na hosting od LH.pl. 

Wykorzystaj nasz kod promocyjny -25%: LH-25-18830