Już po raz szósty startuje WordCamp Polska – wydarzenie, które łączy twórców, fanów i użytkowników chyba najpopularniejszej platformy, na której opierają się miliony stron internetowych na całym świecie. Macie jeszcze szansę zapisać się na konferencję, która odbędzie się w dniach 12-13 września 2015 roku w Krakowie. Niesamowicie przydatna wiedza oraz eksperci czekają na Was. Nie przegapcie tej szansy.

WordCamp? Nie słyszałem.
Mogliście nie słyszeć o tym wydarzeniu, choć radzilibyśmy się głośno do tego nie przyznawać. Odbywa się ono już po raz szósty w naszym kraju, dlatego każdemu, kto przynajmniej korzysta z WordPressa, powinno się ono obić o uszy. Na czym dokładnie polega konferencja?
Po pierwsze, skierowana jest do specjalistów zajmujących się WordPressem (nie tylko z Polski). Brzmi to dość ogólnikowo, ale chodzi przede wszystkim o programistów PHP, JavaScript oraz technologii HTML czy CSS.
Po drugie, wydarzenie przyciąga również rozmaitych blogerów, osoby związane z designem i projektowaniem interfejsów, specjalistów SEO czy ekspertów z prawa internetowego.
Generalnie, WordCamp Kraków 2015 to po prostu miejsce wymiany doświadczeń, gdzie spotykają się eksperci, specjaliści, fani, użytkownicy czy osoby głodne wiedzy.

WordPress w liczbach

WordPress w liczbach

Wielka szansa
Jak informują organizatorzy tegorocznej edycji WordCamp Polska w Krakowie, odbędzie się również Contributors Day, który pozwoli uczestnikom konferencji wnieść własny wkład w rozwój WordPressa i pracę nad źródłem CMS’a zasilającego prawie 1/4 stron na całym świecie. Jest to ogromna szansa, bo dla wielu uczestników będzie to być może pierwsze spotkanie z pracą nad kodem w tak ogromnym i międzynarodowym projekcie. Z pewnością będzie się czym chwalić, a zdobyte podczas tego wydarzenia doświadczenie zaowocuje w przyszłości.

Contributors Day w poprzedniej edycji WordCamp Polska

Contributors Day w poprzedniej edycji WordCamp Polska

Przydatne kontakty
Ponieważ wydarzenie WordCamp Polska skupia setki osób, jest to świetna okazja do wymiany cennych kontaktów biznesowych pomiędzy profesjonalistami, dzięki czemu dzielenie się doświadczeniami będzie możliwe nawet po zakończeniu kolejnej edycji wydarzenia. Konferencja gromadzi specjalistów z całego świata, między innymi ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec czy Japonii. Są to osoby z różnych branż, jak na przykład właściciele agencji, menedżerowie, szkoleniowcy, prawnicy, graficy czy, tak jak wspominaliśmy, zwykli użytkownicy WordPressa.

Zdjęcie z poprzedniej edycji WordCamp Polska

Zdjęcie z poprzedniej edycji WordCamp Polska

Gdzie mam się udać?
Ze względu na to, że WordCamp Polska jest najważniejszym wydarzeniem w naszym kraju, które skupia tak wielu ekspertów w dziedzinie WordPress’a, odbędzie się w odpowiednio przystosowanym do tego miejscu. Szósta edycja będzie gościć uczestników w najnowocześniejszym w Polsce Centrum Konferencyjnym ICE Kraków, położonym przy Rondzie Grunwaldzkim – naprzeciw wzgórza Wawelskiego.

Centrum Konferencyjne ICE Kraków

Centrum Konferencyjne ICE Kraków

Limit miejsc?
Jeśli idea i program konferencji Cię zainteresowały, musisz sie spieszyć. Miejsca są ograniczone. Organizatorzy informują, że w tym roku maksymalna liczba uczestników wydarzenia to 350. Koniecznie wejdź zatem na stronę organizatora i zarezerwuj bilet dla siebie.

 

Wydarzenie poleca:

logo-CetrnumSprzedawcybezkoszyka