Informacja z ostatniej chwili – dzisiaj, 17 stycznia 2014 r. projekt ustawy o prawach konsumentów wreszcie został skierowany do Sejmu. Miejmy nadzieję, że teraz prace pójdą sprawniej i projekt zostanie uchwalony bez zbędnej zwłoki, tak aby sprzedawcy internetowi mogli przygotować się na nadchodzące zmiany. 

Przypomnijmy, że zgodnie z dyrektywą unijną ustawa miała zostać uchwalona do 13 grudnia 2013 r., a ostatecznie ma wejść w życie 13 czerwca 2014 r.

Postęp prac nad projektem

Poniżej krótki wykres, na którym przedstawiamy postęp prac:

>  Założenia projektu ustawy  >  Notyfikacja  >  Działalność lobbingowa  >  Konsultacje społeczne  >  Uzgodnienia  >  Komitet Rady Ministrów do Spraw Cyfryzacji  >  Stały Komitet Rady Ministrów  >  Komisja Prawnicza  >  Komitet do Spraw Europejskich  >  Rada Ministrów  >  Skierowanie do Sejmu

Poznaj najnowszy projekt

Aby zapoznać się z najnowszym projektem kliknij tutaj: Projekt ustaw o prawach konsumentów skierowany do Sejmu (kliknij)

Przygotuj się na zmiany

Wszystkich Sprzedawców Internetowych zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu z nadchodzących zmian w prawie ecommerce: BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE zmiany w prawie ecommerce 2014 (kliknij)

Projekt ustawy o prawach konsumentów skierowany został do Sejmu!
3 votes, 4.67 avg. rating (93% score)

Zapisz się!

newsletter prawny

dla sprzedawcy

 

Otrzymasz porady prawne

i dowiesz się pierwszy

o zmianach w prawie